Ons Team

Algemeen bestuur

Hlodwig Lewyllie

Algemeen bestuur, commercieel directeur
hlodwig@klv-led.be
Brugge
+32 492 887 333
 

Ivo Kips

Algemeen bestuur  - Concept -
R & D 
ivo@klv-led.be
Wommelgem
+32 475 24 19 97
 

Productie

Assemblage te Ningbo

Enkele beelden van KLV assembly unit
KLV assembleert zijn producten in de bedrijfsgebouwen van een groot electronica bedrijf.

Sales Europa

Raf Van Brusselen

Ledsol
raf@ledsol.be
Antwerpen
+32 484 06 78 89
 

Bert Heuvinck

Metaled
bert@metaled.be
Noorderwijk
+32 486 22 83 35
 

Ewout Moorkens

Ledsol
ewout@ledsol.be
Antwerpen
+32 484 06 78 89
 

Kristof Vandermeeren

Metaled
info@metaled.be
Noorderwijk
+32 476 41 90 25
 

Christian Devroe

Be-led
christian.devroe@be-led.be
Waregem
+32 495 77 86 03
 

Tom Reintjes

CPC
cpc@telenet.be
Ruiselede
+32 475 24 81 05
 

René Carlini

Direct Led
r.carlini@direct-led.org
Pontoise (Parijs)
+33 6 03 13 25 75
 

Raymond Danklof

Leds Go For The Best
 info@ledsgoforthebest.com
Maastricht
+31 6 48742948
 

Sales Africa

Klaas Vanhalst

Vertegenwoordiger van Belgische bedrijven in West-Afrika
klaas.vanhalst@gmail.com
Ivoorkust
+225 07 42 46 80
 

Hassan Ghandour

Sogelux
salam@sogelux.net
Abidjan, Ivoorkust
+225 21 34 99 99
+225 21 34 66 66
 

Guy Leopold Ganaba

Burkina Buiding Services

b.bsbf@yahoo.com
OUAGADOUGOU, Burkina Faso
+226 70 33 04 06
+226 78 33 78 44

 
Website by Digicreate